• ANASAYFA
  • HİZMETLERİMİZ
  • SGK İstihdam Teşvikleri

SGK İstihdam Teşvikleri

FİRMANIZA KATKIMIZ ÇOK, SİZİN RİSKİNİZ  HİÇ YOK!

Hatasız çalışan programımız sayesinde hazırlamış olduğumuz Teşvik Hesaplama Raporunda şayet bir ekiklik bulamazsak, size sunacağımız cari dönem hizmetlerden 5 ay boyunca herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Size sunacağımız ücretsiz Teşvik Analiz Raporuyla, bugüne kadar almış olduğunuz teşviklerin üzerine artı olarak ne kadar katkı sağlayacağımızı görebileceksiniz.

Sektörün en kapsamlı ve hatasız raporunu size ücretsiz olarak hem de 20 dakika içerisinde sunuyoruz.

Ayrıca uzman yayılım ekibimiz tarafından hazırlanan ve hatasız çalışan Yazılımımız marifetiye firmanızın Geçmiş Dönem Teşvik başvurularına dair tüm İptal ve Ek belgelerini inceliliyor ve Geçmiş Dönem Teşvik alacaklarınızı size ayrıntılı bir rapor şeklinde sunuyoruz.

Kendi uzman ekibimize ve hatasız çalışan yazılımımıza o kadar güveniyoruz ki, sunduğumuz bütün hizmetlerden ötürü oluşabilecek cezai bir durumu sözleşme ile sizin lehinize güvence altına alıyor, Sıfır Risk politikası gereği bütün sorumluluğu üstleniyoruz.

GEÇMİŞ DÖNEM TEŞVİKLERİN İADESİ

27.03.2018 tarihinde 30373 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 7103 Sayılı Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun ile geçmişte faydalanılmayan SGK teşviklerinin geri alınmasına ilişkin düzenlemeler yapılmıştır. İlgili düzenlemelerde de belirlendiği gibi 1 Haziran 2018 tarihine kadar dilekçe vermiş olan işverenlerin, ilgili evrakları SGK’ya teslim etmesi durumunda 7 yıllık teşvik kayıplarını geri almaları mümkün olacaktır.

CARİ DÖNEM İSTİHDAM TEŞVİKLERİ

6111 Sayılı İstihdam Teşviki

13 Şubat 2011 tarihinde çıkarılan 6111 sayılı torba yasa ile istihdamı artırmaya yönelik devlet teşvikleri yürürlüğe girmiştir. Yasaya göre Mart 2011’den itibaren istihdam ettiğiniz personel sayısı kadar ödemeniz gereken primin %20,5’lik kısmı, devlet fonundan karşılanmaktadır. Yasa, bu teşvikten yararlanabilecek personellerin Mart 2011 itibarıyla işe alınmasının yanında bazı ek şartlar getirmiştir. Şartları sağlayan personellerin e-Bildirge sistemine kaydedilmesi ve her ay ilgili kanunda belirtilen şartları sağladığının kontrol edilmesi gerekmektedir.

 

İhtiyacınızın Olduğu Yerde Biz Varız

Bizi Arayın