• ANASAYFA
 • HİZMETLERİMİZ
 • Bordrolama Hizmetlerimiz

Bordrolama Hizmetlerimiz

Bordrolama Hizmeti Nedir?

 • Bordrolama Hizmeti Nedir?

  Bordrolama hizmetinin kısaca tanımı; bir çalışanın aldığı maaşa etki eden tüm etkenlerin yasal kanunlara göre kayıt altına alınarak bordro şeklinde düzenlenmesidir. İş yükünün fazla ve iş tanımının oldukça önem arz ettiğini söyleyebileceğimiz teknik bordrolama, hassas bir iştir.

  Teknik bordrolama hizmetinin mutlaka bir uzman tarafından yürütülmesi gerektiği oldukça açıktır.

  Teknik bordrolamada işin gerçekten uzmanının görev alması oldukça önem teşkil eder. Yapılacak en küçük bir hata olumsuz sonuçlar doğurabilir. Hata yapıldığı takdirde şirket ekonomik açıdan sıkıntıya girebilir, çalışanlar mağdur olabilir ve buna bağlı olarak çalışanın şirkete güveni kırılarak şirket vizyonu zedelenebilir. Bu nedenle görevli kişinin yasal mevzuatlara mutlaka hâkim olması gerekir çünkü şirketler içerisinde bu tarz konularda tüm yasal mevzuata hâkim olan kişi sayısının oldukça az olduğu bilinen bir gerçektir.

  Popüler Danışmanlık Olarak Neler Yapıyoruz?

  Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli çalışma metotlarına yönlendirmiştir.

  Popüler Danışmanlık olarak bizler, kurulduğumuz günden bu yana özgün ve modern çalışma metotlarıyla işletmelerin taleplerini karşılamak amacıyla donanımlı, yetkin kadrolarıyla hizmet sektörüne yeni bir vizyon, yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

  Alanında yetkin kadrolarmızla ve gelişmiş yazılım altyapımızla güncel teknolojik metotları kullanmak suretiyle partnerlerimizin enerjilerini ana faaliyet konularına harcamalarını yardımcı oluyoruz.

  İşe başlama işlemlerinden işten ayrılma işlemine kadar olan bütün süreçlerin mevzuata ve yasalara uygun olarak takip edilmesi ve uygulamanın titiz bir şekilde etkin ve yetkin kişilerce yürütülmesi çok önemlidir.

  Yaptığımız çalışmalarla insan kaynaklarının en çok ihtiyacı olan şeylerden biri olan asıl işine odaklanmasına ve zaman tasarrufu yapmanıza olanak sağlıyoruz.

  Bordrolama hizmeti kapsamında işletmenizin İK departmanın yükünü hafifletiyor, titizlikle yürütülmesi gereken bütün işlemleri uzman kadrolarımızla yürütmek suretiyle, departmanınızın asıl işine odaklanmasını sağlıyoruz.

  Bordrolama Hizmeti Kapsamında Neler Var?

  - Tazminat İşlemleri

  - İşe Giriş/Çıkış İşlemleri

  - Banka Ö.(Maaş, Avans, Prim)

  - Muhasebe Fişinin Hazırlanması

  - Yıllık İzin Takibi

  - Bordro Tahakkuk İşlemleri

  - Bireysel Emeklilik (BES) İşlemleri

  - SGK, İşlemleri, İŞKUR işlemleri

  - Raporlama

Ayrıntılı Bilgi Için Alanında Uzman Departmanımızla Iletişime Geçmeye Çekinmeyiniz. 

E-Mail  :  sezen@populerdanismanlik.com

Telefon : 0541 963 62 98

İhtiyacınızın Olduğu Yerde Biz Varız

Bizi Arayın